Subtop nieuws: winst voor Hennie en Remy Martin (Alwin 469) en Margriet en Ide (Maurits 437)

Margriet Koopmans Wiersma (NED) - Ide K.W. Indoor Friesland 2022 © DigiShots

De subtopwedstrijd in Sonnega op zaterdag 18 maart betekende winst voor Margriet Koopmans-Wiersma en Ide K.W. (Maurits 437) en Hennie Roffel met Remy Martin TKJ (Alwin 469) in de Lichte Tour.

Beiden op kop

Hennie en Remy Martin, stamboeknaam Tygo B.T. Ster Sport, reden een Prix St. Georges proef die goed was voor 71,029%. Margriet Koopmans-Wiersma haalde met haar eigen gefokte Ide K.W. (Maurits 37) werd door de beide juryleden op de koppositie geplaatst met een gemiddelde score van 66,618% voor hun Inter I presentatie, bijna 2% meer dan de nummer twee.

KFPS stamboekhengsten in de kijker

Verschillende KFPS stamboekhengsten kwamen in het weekend van 18-19 maart aan de start. Tymen 503 wist met zijn amazone Corina van den Bunt de laatste benodigde percentages te halen voor het Sport Elite predicaat. Ook Fryso 518 haalde met 240 en 234 punten de beste presentatie in Sonnega in de klasse Z1. Hennie Roffel reed de zoon van Hessel 480 en wist op dezelfde wedstrijd ook tweemaal de derde plaats in te nemen met Arizona TKJ (Hette 481).

Tymen 503 met Corina van den Bunt
Vorig artikelBouke en Vienna ZZ-zilver bij menkampioenschappen District Oost: ‘Ze is een super merrie’
Volgend artikel’28 jaar lang onvoorwaardelijke liefde voor Gabe (Lute 304)’